27 listopada, 2021

Mocny link

Portal o zdrowiu

Jak wzbudzić pożądanie u kobiet?

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym można wzbudzić pożądanie u kobiety. Niemniej jednak uwiedzenie kobiety będzie nie lada wyczynem, tak naprawdę – nie chodzi tutaj o to, żeby złapać króliczka, niemniej jednak cały czas móc za nim gonić. Czasem jednakże zdarzy się, iż kobiece libido się zmniejszy i nie będzie mieć ona już ochoty na seks, tak jak dawniej. Niestety w parze z tym idzie również obniżanie jakości naszej aktywności seksualnej. Poniżej zaprezentujemy kilka przydatnych metod, dzięki którym będziemy mogli wzmocnić kobiece pożądanie. 

Po pierwsze należy zadbać o odpowiedni wygląd

Wielce prawdopodobne jest to, iż nasza kobieta odzyska na nas apetyt, kiedy tylko właściwie o siebie zadbamy. Możemy zgubić nadmierne kilogramy, które pojawiły się w wyniku spożywania dużych ilości piwa. Możemy wierzyć albo i nie, ale na większość kobiet mocno działa ogolony, zadbany i mający odpowiednią posturę mężczyzna. Obecnie siłownie są ogólnie dostępne, począwszy od znanych sieci siłowni, skończywszy na tych osiedlowych. Już sześćdziesiąt minut dziennie kilka razy w tygodniu, może skutecznie poprawiać naszą kondycję, a tym bardziej nasze seksualne życie. Drugą, tak samo istotną kwestią będzie odpowiedni ubiór. Panie wprost uwielbiają, kiedy panowie są także zadbani pod wymienionym względem, a wiele spośród nich patrzy zupełnie w inny sposób na mężczyznę mającego na sobie garnitur. Nie ma w tym nic dziwnego. Krawat, właściwie dobrana koszula i garnitur, od zawsze kojarzone są z pewną społeczną pozycją i klasą, co wpływa skutecznie na wyobraźnię płci przeciwnej.

Trzecią istotna kwestią, jeśli chodzi o wygląd, będzie również golenie się. Zarost na twarzy niestety dodaje lat, a jeśli jesteśmy ze sobą od dłuższego czasu, będzie on kobiecie przypominać także o jej wieku. Warto przemyśleć kwestię likwidacji potencjalnych wąsów czy też brody, a minimum na jakiś czas. Ostatnimi czasy także pośród pań niezwykle mile widziane są sytuacje, w której panowie nie tylko mają wygoloną twarz, ale również okolice członka i miejsca pod pachami. Jak same panie wypowiadają się na forach internetowych – brak owłosienia przyczynia się do tego, iż brak jest nieprzyjemnej woni potu, ponadto takie działanie jest uważane po prostu za przejaw higieny. Zatem pod względem fizycznym, żeby móc wzmocnić pożądanie u kobiet albo na nowo je rozbudzić, warto będzie rozważyć nie tylko przeznaczenie czasu na ćwiczenia fizyczne, zmianę ubrań, ale też pozbycie się zarostu, chociażby nie wiem jak kojarzył by się nam z właściwą ilością męskich hormonów w organizmie.

Po drugie przydatne będą feromony

Nie od dziś wiadomo, iż zapach oddziałuje nie tylko na panów, ale również i na panie. Właściwie wybrane perfumy mogą rozbudzać zmysły u każdej pani i w dyskretny sposób zaprosić w ten sposób do miłosnych igraszek. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu zapachów – począwszy od tych ciężkich, które kojarzą się nam głównie z paliwem, aż po te sportowe i słodkawe połączenia zapachowych nut. Wybranie właściwego zapachu, może zostać przeprowadzone poprzez eksperymentowanie. Możemy także zapytać naszą partnerkę wprost o zapach męski, który ona najbardziej lubi. Poza typowymi perfumami, na rynku mamy również dostęp do specjalnych mieszanek zapachowych, których cel stanowi pobudzanie zainteresowania ze strony kobiet z użyciem wybranych substancji nazywanych feromonami. Ich skuteczność może być naprawdę różna, tak samo jak krążące na ich temat opinie. Niemniej jednak sporo osób je zdecydowanie zachwala i uważa, iż rzeczywiście spełniają swoją rolę.